SALON IRIS

 
separ

O NÁS

separ

KADEŘNICTVÍ

separ

KOSMETIKA

separ

PEDIKURA A MANIKURA

separ

MASÁŽE

separ

PRODEJ

separ

CENÍKY

separ

ŠKOLÍCÍ CENTRUM

separ

KONTAKTY

separ
 
cz

KATEGORIE / CATEGORY

PRODEJZPĚT / BACK ZPĚT

TISK / PRINT   ODESLAT / SEND

PĚČE O RUCE

PĚČE O RUCE

 

KRÉMY NA RUCE
Nejen oči, ale i ruce jsou zrcadla naši duše. Používáme je při komunikaci, práci, ale i láskyplnná pohlazení. Zaslouží si tedy naši speciální péči. Produkty o ruce a nehty od Kozmetiky Afrodity obsahují přírodní ingredience pro dokonalou regeneraci, jakými jsou například: heřmánkový extrakt, olivový a mandlový olej, včelí vosk a glycerin, bambucké a kakaové máslo, hroznový olej a vitamíny A a E. Produkty pečují o regeneraci vašich rukou, nehtů, ale i nehtové kůžičky a poskytují dokonalou péči.Chrání před nepříznivými vnějšími faktory a napomůžou navrátit jemnost a hebkost po celodenní námaze.

 

TEKUTÁ MÝDLA
Každodenní, opakované mytí rukou, pokožku vysušuje a narušuje přirozené pH. Těmto problémům můžete předejít, budete-li používat tekutá mýdla Kozmetika Afrodita, která díky vybranému složení, důkladně pokožku čistí, ale zároveň ji chrání před vysušovaním, udržují přirozené pH a mají mírné antibakteriální účinky. Kombinace přírodních složek a opojná vůně, bude rozmazlovat nejen vaše ruce, ale i vaše smysly.

FOTOGALERIE FOTOGALERIE


ZPĚT / BACK ZPĚT

RYCHLÝ KONTAKT
ICO RYCHLÝ KONTAKT
ICO KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
AKTUÁLNĚ

Nově přístroje LYMFIT a RADIOFIT

LYMFIT
LYMFIT

LYMFIT 3v1 je technologicky nejvyspělejší zařízené svého druhu. Lymfit je komplexní program určený pro lymfatickou masáž tlakovou, infračervenou a elektroterapii. RADIOFIT je moderní, velmi výkonný a přenosný přístroj pro ošetření těla i obličeje. Monopolární přístroje mají schopnost proniknout hluboko do lidského těla za pomoci kovové destičky, fungující jako negativní pól, podložený pod tělem klienta. Více informací naleznete zde LYMFIT a RADIOFIT

Nové internetové stránky

Dne 1.4.2015 byly spuštěny nové stránky našeho salonu IRIS. Doufáme, že se Vám líbí a naleznete zde všechny potřebné informace. V případě, že budete mít nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vaše dotazy zodpovíme.       
       
Jakékoliv kopírování a šíření obsahu serveru SALON IRIS bez písemného souhlasu provozovatele je zakázáno
© 2015