SALON IRIS

 
separ

O NÁS

separ

KADEŘNICTVÍ

separ

KOSMETIKA

separ

PEDIKURA A MANIKURA

separ

MASÁŽE

separ

PRODEJ

separ

CENÍKY

separ

ŠKOLÍCÍ CENTRUM

separ

KONTAKTY

separ
 
cz

KATEGORIE / CATEGORY

KOSMETIKAZPĚT / BACK ZPĚT

TISK / PRINT   ODESLAT / SEND

AROMATERAPIE

AROMATERAPIE

 

AROMATERAPIE
V kosmetice se aromaterapie úspěšně využívá k odstranění celulitidy, k oživení unavené pokožky, ke zklidnění citlivé pleti, posílení tenké kůže, zmenšení rozšířených pórů, dále k regulaci funkce mazových žláz a ke zmírnění projevů rozšířených žilek (kuperóze).

AROMA OLEJE
Aromatické oleje pro termo-aromaterapii se používají na samostané masáže nebo v termoterapii, která je používána metodou Afrodita Cosmetics, rovněž tato metoda může být součastí ošetření proti celulitidě a rovněž i součastí procedury k detoxikaci těla. AROMA OLEJE.

PHYTO OIL
Nejlepší přírodní péče vychází z použití čistých přírodních olejů, získávaných lisovaním za studena. Tyto oleje jsou bohaté na nenasycené mastné kyseliny, fytoproteiny a vitamíny A,B, D,E a F.

FOTOGALERIE FOTOGALERIE


ZPĚT / BACK ZPĚT

RYCHLÝ KONTAKT
ICO RYCHLÝ KONTAKT
ICO KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
AKTUÁLNĚ

Nově přístroje LYMFIT a RADIOFIT

LYMFIT
LYMFIT

LYMFIT 3v1 je technologicky nejvyspělejší zařízené svého druhu. Lymfit je komplexní program určený pro lymfatickou masáž tlakovou, infračervenou a elektroterapii. RADIOFIT je moderní, velmi výkonný a přenosný přístroj pro ošetření těla i obličeje. Monopolární přístroje mají schopnost proniknout hluboko do lidského těla za pomoci kovové destičky, fungující jako negativní pól, podložený pod tělem klienta. Více informací naleznete zde LYMFIT a RADIOFIT

Nové internetové stránky

Dne 1.4.2015 byly spuštěny nové stránky našeho salonu IRIS. Doufáme, že se Vám líbí a naleznete zde všechny potřebné informace. V případě, že budete mít nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vaše dotazy zodpovíme.       
       
Jakékoliv kopírování a šíření obsahu serveru SALON IRIS bez písemného souhlasu provozovatele je zakázáno
© 2015