SALON IRIS

 
separ

O NÁS

separ

KADEŘNICTVÍ

separ

KOSMETIKA

separ

PEDIKURA A MANIKURA

separ

MASÁŽE

separ

PRODEJ

separ

CENÍKY

separ

ŠKOLÍCÍ CENTRUM

separ

KONTAKTY

separ
 
cz

KATEGORIE / CATEGORY

KOSMETIKAZPĚT / BACK ZPĚT

TISK / PRINT   ODESLAT / SEND

ANTI-CELULITIDNÍ PÉČE

ANTI-CELULITIDNÍ PÉČE

 

BODY WRAPPING
BODY WRAPPING, jak již název napovídá, jedná se o zábalovou metodu jedinou, nezávislou na přístrojové technice, podporující aktivní složky, obsaženy v našich produktech.

LIPO-DETOX
Inovativní procedura LIPO-DETOX, která ve čtyřech jednoduchých krocích, tvaruje postavu a znatelně redukuje "pomerančovou kůži" celulitidu. Klinické studie a testování IN VIVO, prokázaly účinnost procedury a zeštíhlení o 2 - 3 centimety. Výrobky řady LIPO-DETOX představují dvě nové aktivní složky, REDULITE a PHYCO R 75, které aktivně zmenšují tloušťku tukové tkáně, zlepšují strukturu pokožky, omezují zadržování vody a tuků v těle a dodávají pokožce pevnost.

SPECIÁLNÍ PŘÍPRAVKY
Celulitida, je tuková tkáň, kterou ve srovnání s normálním tukem, lze obtížně odstranit, na druhou stranu, není to nemožné. Celulitida se chová trochu jako „želová substance“ ( skládá se z tuku, vody a toxických látek).

FOTOGALERIE FOTOGALERIE


ZPĚT / BACK ZPĚT

RYCHLÝ KONTAKT
ICO RYCHLÝ KONTAKT
ICO KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
AKTUÁLNĚ

Nově přístroje LYMFIT a RADIOFIT

LYMFIT
LYMFIT

LYMFIT 3v1 je technologicky nejvyspělejší zařízené svého druhu. Lymfit je komplexní program určený pro lymfatickou masáž tlakovou, infračervenou a elektroterapii. RADIOFIT je moderní, velmi výkonný a přenosný přístroj pro ošetření těla i obličeje. Monopolární přístroje mají schopnost proniknout hluboko do lidského těla za pomoci kovové destičky, fungující jako negativní pól, podložený pod tělem klienta. Více informací naleznete zde LYMFIT a RADIOFIT

Nové internetové stránky

Dne 1.4.2015 byly spuštěny nové stránky našeho salonu IRIS. Doufáme, že se Vám líbí a naleznete zde všechny potřebné informace. V případě, že budete mít nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vaše dotazy zodpovíme.       
       
Jakékoliv kopírování a šíření obsahu serveru SALON IRIS bez písemného souhlasu provozovatele je zakázáno
© 2015